Soğuk Lipoliz Fiyatları

laser

Fazla kilolarından kurtulmak için diyet ve spor yapsa da özellikle bel ve basen gibi inatçı yağların depolandığı bölgelerde yeterince incelme sağlayamayanların en çok başvurduğu yöntemlerden birisi soğuk lipoliz.

Uygulama sayesinde soğuk lipoliz yaptıranlar uygulama bölgesindeki yağ dokusunun %20-40’ını vücuttan atarak, 5 ile 13 santimetreye varan incelme imkanı bulabiliyorlar.

Soğuk Lipoliz Nasıl Yapılıyor?

Uygulama yapılacak olan bölgedeki yağ dokusu özel cihazlarla öncelikle ısıtılır, ardından ise ani biçimde dondurulur. Bu sayede yağ hücrelerinin yapısı bozulur ve süreç içerisinde vücuttan atılarak doğal bir biçimde bu yağ dokusundan kurtulmak mümkün olur. Hiçbir cerrahi müdahale gerekmediği ve deri üzerinden yapıldığı için de acısız ve kolay bir şekilde günlük hayata geri dönülebilir.

Soğuk Lipoliz Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Soğuk lipoliz uygulamasında istisnalar hariç olmak üzere genellikle bir bölge için tek bir uygulama yeterli olabilmektedir. Ancak çok fazla yağ dokusu olan kişilerde ikinci bir seansa çok nadiren de olsa ihtiyaç duyulabilir. Ancak ikinci bir seans yapabilmek için konusunda uzman bir kişinin yapacağı tavsiye ile 3-6 ay kadar beklemek gerekebilir.

Soğuk lipoliz uygulamasının fiyatını etkileyecek bir diğer faktör de tek bir seansta kaç bölgeye uygulama yapılmak istendiğidir. Ancak bunun kararı da yine konusunda uzman kişiler tarafından yapılacak bir muayene sonunda verilebilir.

Yukarıda bahsettiğimiz iki temel esasa göre belirlenen fiyatlar, mevsimsel olarak da değişebilmektedir. Ayrıca dönem dönem sunulan ve fiyatlarda ciddi oranda indirim sağlayan soğuk lipoliz fırsatlarından da yararlanmak mümkün olabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir